Wyjazdowy remis

W siódmej kolejce, nasza drużyna zremisowała pierwszy mecz w tym sezonie. W niedzielę na wyjeździe zremisowaliśmy z Tytanem Polekarcice 2-2.

Bramki: Marchański, Góralczyk

Skład: Calik - M.Kik, Czekaj, I.Madejski, Sienko - Daniel Orzeł (75' Warchala), Kusak (55' Marchański), D.Kik, Wójcik (80' Góralczyk) - Morek (65' Marcin Orzeł), Zgłobik

Przez całe 90 minut obserwowaliśmy wyrównane widowisko. W 30 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze i utrzymali prowadzenie do przerwy. Czarni wyrównali dopiero w 60 minucie, po dośrodkowaniu  Daniela Zgłobika z rzutu wolnego, niedawno wprowadzony na boisko Kamil Marchański strzałem głową pokonał bramkarza który nie poradził sobie z lekkim strzałem. Kilka minut później na prowadzenie znów wyszedł Tytan. Po zamieszaniu w polu karnym gości piłka pechowo odbiła się od Daniela Orła i wpadła do siatki. Czarni odpowiedzieli w końcówce spotkania, dobre wejście z ławki miał również Góralczyk który wykorzystał dośrodkowanie Michała Sienko i doprowadził do ostatecznego wyniku 2-2.

W ostatniej minucie meczu po faulu na Warchali, Czarnym należał się rzut karny lecz sędzia nie odgwizdał jedenastki.