Wyjazdowa wygrana

Po trzech meczach bez zwycięstwa, nastąpiło przełamanie. Nasza drużyna wygrała w Charsznicy z tamtejszym Spartakiem 3-2.

Czarni przeważali od początku meczu ale dopiero w 20 minucie, piłkę odbitą od bramkarza dobił Irek Madejski. Wynik 0-1 utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie, świetne wejście zaliczył wprowadzony w przerwie Daniel Orzeł, strzelając gola na 2-0 w 47 minucie. Trzecią bramkę dla Czarnych strzelił również rezerwowy, dwie minuty po wejściu na boisko Mariusz Stachura podwyższył prowadzenie na 3-0 i wydawało się że jest już po meczu. Niestety w naszą grę wtargnęło się sporo nonszalancji, a gospodarze wykorzystali to strzelając dwie bramki w końcówce meczu. Na szczęście udało się wywieźć z Charsznicy trzy punkty i zakończyć mecz wynikiem 3-2.