Awans do II rundy Pucharu Polski.

W derbowym meczu pierwszej rundy Pucharu Polski, Czarni II pewnie pokonali Orzeł II Iwanowice 3:1.

Nasza drużyna była zdecydowanie lepsza przez całe spotkanie. Pierwszą bramkę Czarni zdobyli już na początku pierwszej połowy, po indywidualnej akcji Ireneusza Madejskiego dograł on do Mariusza Stachury który pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Niedługo potem dośrodkowanie z rzutu rożnego Damiana Kika, strzałem w długi róg, zamknął Ireneusz Madejski potwierdzając tym świetną dyspozycje w tym meczu. W drugiej połowie odpowiedział Orzeł, jednak pięć minut później Michał Żurowicz wykorzystał podanie Daniela Orła i ustalił wynik spotkania.

W II rundzie zagramy z Tytanem Polekarcice.

Derbowe zwycięstwo to bardzo dobry początek sezonu, liczymy że w takich samych nastrojach będziemy ten sezon kończyć.

Trener, zarząd klubu i przede wszystkim kibice dziękują zawodnikom za walkę, poświęcenie i dobry mecz. Oby tak dalej!